Dvarčionys
July 12, Friday

Privatumo politika

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame?

Naujienlaiškis

Savo svetainėje siūlome galimybę užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Jei sutikote gauti mūsų naujienlaiškį, jūsų el. pašto naudosime siųsdami informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas bei naujienas. Šiuos duomenis saugome ir tvarkome naujienlaiškio siuntimo tikslais.

Teisinis duomenų tvarkymo, susijusio su naujienlaiškių siuntimu, pagrindas yra jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą.

Čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės interneto svetainėje www.bibliobusas.lt, ką su šia informacija darome ir kam perduodame.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra BĮ Vilniaus miesto savivaldybės centrinė biblioteka, 300620381, Žirmūnų g. 6, LT-09214, Vilnius, [email protected].

Asmens duomenų apsaugos pareigūnas MB „LegisLT“, 304959532, [email protected], tel.: +37068962920

Išsiuntę pranešimus taip pat rinksime bendrą statistinę informaciją apie naujienlaiškių atsivertimus.

Turite teisę bet kada atsisakyti mūsų naujienlaiškių prenumeratos kreipdamiesi el. paštu [email protected] arba paspaudę mygtuką „Atsisakyti naujienlaiškio“, kurį rasite kiekvieno mūsų siunčiamo naujienlaiškio apačioje.

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų renkami ir tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais.

Slapukai

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką atsiminti jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Slapukai taip pat padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą.

Slapukai įrašomi tik tada, jeigu Jūs iššokančiame svetainės pranešime patvirtinate savo sutikimą, išskyrus slapukus, kurie reikalingi mūsų paslaugoms teikti. Pasirinkti priimamus slapukus ar atsisakyti tam tikrų slapukų galite bet kada pakeitę savo naršyklės nustatymus.

Jeigu norite, kad Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje slapukai nebūtų išsaugomi, naršyklės nustatymuose galite pasirinkti gauti pranešimą prieš įrašant bet kokį slapuką. Taip pat galite nustatyti, kad naršyklė iš karto atmestų visus arba kai kuriuos slapukus, pašalinti slapukus, kurie jau išsaugoti Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje. Atkreipkite dėmesį, kad tada turėsite atskirai pasirinkti kiekvienos naudojamos naršyklės ir įrenginio nustatymus.

Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų pritaikymo metodą. Jeigu reikia, pasinaudokite naršyklės žinyno funkcija, kad tinkamai pasirinktumėte nustatymus.

Bibliobuso svetainėje naudojami slapukai, kurie:

  • užtikrina svetainės pagrindinių funkcijų veikimą;
  • atpažįsta, ar svetainėje naršo tas pats lankytojas, kuris jau buvo apsilankęs;
  • nustato, ar Jūs sutikote, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų įrenginiuose;
  • stebi Jūsų elgseną ir pasirinkimus, siekiant pagerinti pateikiamą medžiagą.

Bibliobuso svetainėje naudojami slapukai:

Table item 1Table item 2Table item 3
Item 125-35 %Eeget mauris dui sodales velit aliquam et neque
Item 215-20 %Neque sed est amet, sed est euismod. Purus sapien gravida eget diam, turpis erat lectus nec praesent. Lorem ipsum dolor sit amet.
Item 325-35 %Integer facilisis laoreet adipiscing eget. Nunc mi velit a eros integer eget. Vestibulum eros ullamcorper tellus aenean. Gravida sed in donec velit vestibulum id dignissim quam arcu.
Item 425-35 %Penatibus nulla velit amet neque, facilisi nulla rhoncus