Dvarčionys
Liepos 12 d., penktadienis

Susipažinkime

Mes moderni ir šiuolaikiška mobili biblioteka. Esame čia tam, kad į Vilniaus apylinkes atvežtume daugiau knygų bei spalvingo kultūrinio šurmulio – nuo filmų peržiūrų vaikams iki skaitmeninio raštingumo mokymų senjorams. Mus rasi numatytose vietose vieną arba kelias dienas per savaitę. Užsuk į svečius ir prisijunk prie jaukių susibūrimų!

Bibliobusą pažinsi iš tolo – nėra kitos tokios spalvingos keliaujančios bibliotekos. Viduje tave pasitiks darbuotojas, kuris padės atrasti tai, ko ieškai. Atsipūsk ir pasinerk į įtraukiančias istorijas arba darbuokis patogiai – čia rasi kompiuterizuotas darbo vietas bei nemokamą internetą. O užsukęs tinkamu laiku, pakliūsi į vieną ar kitą renginį. Ateik pasilabinti!

Bibliobuso tvarkaraštis

Sužinok, kada biblioteka atriedės į kaimynystę!

Paslaugos

Susipažink su bibliobuso paslaugomis.

DUK

Turi klausimų? Užmesk akį – čia gali rasti atsakymų.

Pakviesk mus į svečius

Mes labai mėgstame svečiuotis. Ypač tose Vilniaus apylinkėse, kurios šiek tiek tolėliau nuo miesto šurmulio – Antaviliai, Pavilnys, Salininikai ir Trakų Vokė. Turi idėją renginiui? Manai ši mintis patiks ir kitiems? Nesvarbu, ar tai literatūros vakaras, jogos užsiėmimai, filmų peržiūros ar knygų klubo diskusijos – papasakok savo idėją mums užpildęs anketą.

Susisiek su mumis