Dvarčionys
Liepos 12 d., penktadienis

Paslaugos

Leidinių skolinimas į namus

Paskolinsime tau knygų – susipažink su mūsų didele kolekcija ir užsisakyk, rezervuok ar pratęsk skolinimąsi naudodamasis el. katalogu ibiblioteka.lt. Turime daugiau nei 1000 knygų lietuvių, anglų ir lenkų kalbomis, todėl kiekvienas ras ką nors sau. Norime, kad kiekvienas atrastų skaitymo džiaugsmą, todėl bibliobuso darbuotojai mielai patars ir padės išsirinkti knygą. O jei nekantrauji pasinerti į istorijas čia pat – knygą galėsi skaityti net ir bibliobuse. Tam įrengėme sėdimas vietas viduje, o šiltuoju metu ir lauke.

Informacija ir skaitytojų registracija

Mūsų išmanūs darbuotojai yra pasirengę atsakyti į visus tavo klausimus. Kreipkis į mus dėl bet kokios reikalingos informacijos gyvai, el. paštu ar telefonu. Paaiškinsime viską, kas neaišku dėl knygų skolinimosi, paslaugų ir renginių. Be to, čia gali lengvai tapti bibliotekos skaitytoju ir gauti skaitytojo kortelę.

Kompiuterizuotos darbo vietos

Mes turime darbo erdvę, kurioje net 10 darbo vietų! Čia rasi 2 kompiuterizuotas darbo vietas, 3 sėdimas vietas skaitymui arba darbui su nuosavu kompiuteriu bei 5 pasirenkamas vietas ant pufų. Laisvai naudokis nemokama belaidžio interneto prieiga ir dokumentų spausdinimo paslaugomis. Tavo patogumui yra elektros lizdai įrenginių įkrovimui ir tinkamas apšvietimas.

Nemokamas internetas

Naršyk laisvai su bibliobuso teikiamu nemokamu internetu.

Spausdinimas, kopijavimas, skenavimas

Reikia atsispausdinti, nukopijuoti ar nuskaityti dokumentus? Susipažink su mūsų kainomis:

  • Dokumentų spausdinimas ir kopijavimas ant vienos lapo pusės. A4 formatas 1 psl. nespalvotai – 0.05 Eur, spalvotai – 0.10 Eur.
  • Dokumentų spausdinimas ir kopijavimas ant abiejų lapo pusių. A4 formatas 1 psl. nespalvotai – 0.08 Eur, spalvotai – 0.12 Eur.

Renginiai

Siūlome daugiau nei tik knygas! Organizuojame įvairius renginius ir edukacinius užsiėmimus visoms amžiaus grupėms. Nuo filmų peržiūrų iki knygų klubų, nuo kompiuterinio raštingumo mokymų iki robotikos užsiėmimų – čia visada kažkas vyksta.

Žmones galime burti tiek bibliobuso viduje, tiek lauke, atšilus orams. Renginiams viduje bus galima naudoti interaktyvų ekraną, užtemdyti langus (kino peržiūroms) ir jaukiai susėsti ant pagalvėlių. Kai šilta, linksmybes perkeliame į lauką su nuleidžiamu ekranu, kokybišku garsu ir patogiais sėdmaišiais, gultais bei skėčiais. Prisijunk prie mūsų ir patirk įsimintinų akimirkų tiek viduje, tiek lauke.

Išvykos

Prisijunkite prie mūsų įdomių išvykų ir kelionių į miesto muges ir festivalius. Dalyvaujame tokiuose renginiuose kaip Knygų mugė ir Sostinės dienos.

Norite mus pakviesti į savo renginį?